Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego i Pożegnanie Absolwentów Przedszkola ????


W dniu wczorajszym w Samorządowym Przedszkolu w Bukowsku odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania najstarszej grupy – Grupy Żółtej, która po wakacjach rozpocznie naukę w szkole.
Uroczystość rozpoczęły występy młodszych grup przedszkolnych, które w piękny i radosny sposób wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. Mali artyści pożegnali również swoich starszych kolegów i koleżanki z zerówki, życząc im powodzenia na nowym etapie edukacji.
Następnie swoje juz ostatnie przedstawienie zaprezentowali absolwenci przedszkola – Grupa Żółta. Występ był pięknym zwieńczeniem ich przedszkolnej przygody.
 
Po części artystycznej pani dyrektor Aleksandra Zoszak-Piecuch wręczyła przyszłym pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy. Absolwenci otrzymali również upominki na zakończenie przedszkola oraz prezenty przygotowane przez młodsze grupy, będące miłym symbolem pożegnania i życzeń powodzenia.
 
Na zakończenie uroczystości nie zabrakło serdecznych podziękowań skierowanych do zaproszonych gości, rodziców oraz wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola za wspólnie spędzony rok, zaangażowanie i wsparcie.
 
To był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień.
Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów, odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz spełnienia marzeń. Niech czas spędzony w przedszkolu pozostanie dla Was pięknym wspomnieniem, a nadchodzące wakacje będą bezpiecznego oraz pełne radości.
 
Powodzenia, Kochani Absolwenci! Życzymy Wam samych sukcesów na szkolnej drodze!