Klasa 2a przez cały rok szkolny uczestniczyła w zajęciach Klubu Ortograffiti z Bratkiem.
Podczas spotkań uczniowie doskonalili znajomość zasad ortograficznych poprzez różnorodne zabawy, gry, ćwiczenia i zadania aktywizujące. Nauka ortografii z Bratkiem była okazją do rozwijania spostrzegawczości, koncentracji, pamięci oraz umiejętności poprawnego pisania.
Zajęcia pokazały, że ortografia wcale nie musi być trudna — może być ciekawa, twórcza i pełna dobrej zabawy!
Brawo dla uczniów klasy 2a za systematyczną pracę i zaangażowanie!