"Książka o każdej porze roku"


Dobiegł końca projekt czytelniczo - ekologiczny "Książka o każdej porze roku". Uczniowie zrealizowali cztery części dotyczące poszczególnych pór roku. Uczestnicy poznali wiele ciekawych książek, przeczytali różne interesujące historie, poznali nowe wiadomości oraz informacje o bogatym świecie flory i fauny. Podczas każdej pory uczniowie wykonali piękne prace plastyczne, do których wykonania posłużyły elementy znalezione podczas spaceru, a także przedmioty z recyklingu. Udział w projekcie zapewnił nam wiele wrażeń, był atrakcyjną formą zajęć dodatkowych dla uczniów. Z pewnością w przyszłym roku znów włączymy się w projekt.