Czytanie na polanie


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Czytanie na polanie”. Była to doskonała okazja, aby połączyć przyjemność czytania z odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Dzieci z radością sięgnęły po książki, wspólnie czytały, słuchały ciekawych opowieści i miło spędziły czas w otoczeniu przyrody. Akcja pokazała, że czytanie może być świetną formą relaksu i wspólnej zabawy.

To był piękny dzień z książką w roli głównej!