Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Niezłomni"


Zespół Szkół w Bukowsku oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej  serdecznie zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu Powiatu Sanockiego,  oraz ich nauczycieli historii do udziału w międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Niezłomni" pod patronatem Gminy Bukowsko i Powiatu Sanockiego.

Termin konkursu on-line: 1 marca 2024 r., godz. 9:30
 
Organizatorzy zwaracają się z prośbą do szkół o zgłoszenie trzech uczniów tworzących zespół  i przesłanie imiennej listy uczestników konkursu do 12 lutego 2024 r.  na adres mailowy  e-mail: zsbukowsko@op.pl
 
Więcej informacji (regulamin, karta zgłoszeń, zgoda na przetwarzanie danych osobowych uczestników) w załączniku.
 
Wszelkie pytania proszę kierować na wyżej podany adres mailowy.
 
Organizatorzy jednocześnie zapraszają do udziału w Biegu Rodzinnym i aktywnego spędzenia niedzieli podczas Biegu Tropem Wilczym-Bukowsko 2024 wszystkich mieszkańców naszego powiatu.  Niezależnie od wieku, umiejętności i kondycji fizycznej każdy ma szansę stanąć na starcie i spróbować swoich sił na dystansie niespełna 2 km. Trasy będą dobrze oznakowane i bezpieczne, również dla najmłodszych zawodników.
Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem:
 
Organizowane wydarzenie edukacyjne i sportowe ma na celu popularyzację wiedzy historycznej o bohaterkach niezłomnych, propagowanie zdrowego trybu życia i rekreacji w plenerze, a także stworzenie warunków dla rozwijania kreatywności młodzieży oraz aktywnego wypoczynku. 3 marca br. w Bukowsku  na uczestników czekać będą, nie tylko emocje sportowe, ale również historyczne i przyrodnicze stoiska edukacyjne oraz militarne ciekawostki.
Zapraszamy serdecznie do udziału.
 
 
Z pozdrowieniami
Koordynator konkursu oraz Biegu Tropem Wilczym Bukowsko 2024
 
--

--------------------------------------------

Joanna Olchawa

Urząd Gminy Bukowsko
38-505 Bukowsko 290

tel. 013 46 74 015 wew. 37

mail: jolchawa@bukowsko.pl


Załączniki: