Dzień Przedszkolaka


Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 wrzesień zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dziś w naszym przedszkolu było wielkie święto. Wszystkie grupy obchodziły bowiem Dzień Przedszkolaka, czyli największe święto wszystkich dzieci chodzących do przedszkola. Grupa niebieska jak co roku gościła pana dyrektora i panią dyrektor i z tej okazji przygotowała krótki program artystyczny. Następnie pan dyrektor czytał formułę przyrzeczenia, a dzieci mówiły przyrzekam. Rodzice przygotowali poczęstunek dla dzieci i dyrekcji. Były również pamiątkowe zdjęcia w okienku Super przedszkolak.

Pozostałe grupy zielona, pomarańczowa oraz żółta tańczyły w rytm dziecięcych przebojów, bawiły się i robiły wiele ciekawych rzeczy. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale, pyszne owocowe galaretki przygotowane przez rodziców oraz cudne korony, aby upamiętnić te wspaniałe, pełne wrażeń i pozytywnych emocji chwile.  W tym dniu, na twarzy każdego dziecka, gościł szeroki uśmiech, każde z nich wiedziało, że to jest jego dzień i jego święto.

Z okazji Dnia Przedszkolaka wychowawczynie życzą wszystkim milusińskim dużo radości, uśmiechu i beztroskiej zabawy. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu będzie wspaniałą przygodą oraz okazją do zdobywania cennej wiedzy i nowych umiejętności.